ISKRA Klecza - LKS Bieńkówka

zdaniem trenera: W dzisiejszym dniu przyjechaliśmy do drużny, która jest głównym kandydatem do awansu, świadomi tego nie zamierzaliśmy się przed Iskrą położyć, mieliśmy swój plan taktyczny do wykonania, i powiem nie wiele nam zabrakło. Szkoda. Z przebiegu meczu zasłużyliśmy przynajmniej na remis ale rzeczywistość po raz kolejny okazała się okrutna. Po przegranej w ubiegłym tygodniu ze Świtem, po kompromitującej grze i postawe drużyny, postnowiłem dokonać kilku rozszad w składzie. Te zmiany okazały się dobrym posunięciem. Niestety nie jestem wstanie wpłynąć na skuteczność podczas meczu, posiadamy swoje okazje, ale ich nie potrafimy wykorzystać lub przeciwnik w ostatniej chwili ratuje zespół. W końcówce meczu miałem piłkę meczową ale piłka minęła światło bramki. Według mnie kierowana drużnyna przez grającego trenera Filipa Niewidoka jest najlepszą drużyną w tej Champion Lig czyli "C" Klasie. Zagraliśmy poprawnie ale nie udało nam się wywieźć choćby punkt. Dziękuję wszystkim zawodnikom za ten mecz, bałem się przed pierwszy gwizdkiem sędziego, nie wiedziałem czy zawodnicy będą chcieli realizować mój plan. Okazało się, że go wykonywali znakomicie i gdybyśmy unikli będów pewnie zdobylibyśmy  choćby punkt. Mamy młodą drużynę i w takich meczach jak dzisiaj i dawno temu z Garbarzem, możemy podnosić swoje umiejętności obserwując innych bardzo dobrych zawodników. Dzisiaj przeprowadzaliśmy dużo akcji w ataku pozycyjnym, co nie zawsze nam wychodzi, oddaliśmy sześć bardzo dobrych strzalów z dystansu, mieliśmy sytację sam na sam ale to nie oznacza, że sytuacje dadzą nam punkty. Jednak jestem pewien, że jeśli tak konsekwentnie będziemy dąrzyć do celu, pomijając pomyłki i błędy to w końcu będziemy osiągać swój cel. Dzisiejszą porażkę przyjmujemy godnie, choć jesteśmy świadomi, że za ładną grę nie otrzymuje się punktów.

Ocena pracy sędziego:

1. Sędzia główny - Sebastian Widalarz - ocena 10 -  zawody nie należały do trudnych, podejmowane decyzje były jednoznaczne i zrozumiałe dla widzów oraz zawodników, nie wzbudzały kontrowersji, znakomicie współpracował ze swoimi asystentami, sylwetka sportowa, kondycja bardzo dobra, kilkakrotnie pan sędzia wyprzedził akcje co rzadko można u Naszych sędziów zauważyć, sprawdził asystentów na czy odpowiednio trzymają linię spalogo tzw "celownik", decyzje podejmował niemal z odległości 5 metrów od akcji. Pozwalał grać, nie nadużywał zbytnio gwizdka,  co miało duży wpływ na  płynność gry, kontrolował całkowicie przebieg meczu, znakomicie i z wyczuciem stosował przywilej korzyści odpowiednia go pokazując. Decyzje sędziego nie miały wpływu na końcowy rezultat meczu ani punktowy ani meczowy.

2. Sędzia asystent nr 1 - Marek Skrzypczak - bardzo dobre decyzje i współpraca ze sędzią główny.

3. Sędzia asystent nr 2 - Adam Kwarciak - dobre decyzje, choć linie spalonego trzymał na tzw. alibi

1. Zając Daniel
2. Wojterski Daniel